Jesteś tutaj: Home » Działalność Klubu » Pozyskiwanie funduszy » Działalność » pozyskiwanie funduszy » ANDRZEJKI '2013
Tradycyjnie jak co roku spotkaliśmy się na Andrzejkach, organizowanych od 1995 roku przez LC Poznań Pro Futuro. Cztery lata temu dołączyli do nas członkowie męskiego klub LC Poznań Concordia. 21... więcej
21/11/2015
29/11/2013

ANDRZEJKI '2013

29 listopada 2013 r. odbył się uroczysty Bal Andrzejkowy. Ponownie organizatorami były dwa poznańskie kluby, żeński LC Poznań Pro Futuro oraz męski LC Poznań Concordia. W gościnnych progach malowniczo położonej na Sołaczu restauracji Meridian zgromadziło się ok. 120 gości.
W wśród nich pojawili się min. Gubernator Paweł Cieśliński i Past Gubernator Daniel Wcisło wraz z małżonkami, a także znani poznańscy lekarze, prawnicy i biznesmeni.
W rolę wodzireja o nieziemsko - radiowym głosie  wcielił się niezastąpiony Lion Adam Czymbor. Świetna kuchnia, dobra muzyka i jak na Andrzejki przystało obecność zawodowej wróżki wprawiły wszystkich w doskonały nastrój.
Zebrane przy tej okazji środki pozwolą wspomóc jeden z podpoznańskich ośrodków zajmujących się rehabilitacją dzieci z porażeniem mózgowym.

DG Paweł J Cieśliński
LC Poznań Rotunda