25-lecie Klubu

25 maja 2018 r. wzięłam udział w jubileuszu XXV-lecia Lions Club Poznań Concordia. Uroczystość odbyła się w plenerze w ogrodzie Rezydencji Soleil w podpoznańskim Strzeszynie, a obecnych była większość członków aktywnego w środowisku poznańskim Klubu.

Prezydent Lion Maciej Królikowski przedstawił historię Klubu, obecni mieli okazję obejrzeć wzruszającą prezentację zdjęć z całego XXV-lecia. W roku 2004 Klub Poznań Concordia zdobył jakże zaszczytny tytuł najlepszego klubu Lions w Okręgu. Przez klika lat LC Poznań Concordia wspólnie z moim klubem LC Poznań Pro Futuro podejmowały wspólne akcje, organizując bale andrzejkowe, z których dochód w całości przekazywany był niewidomym młodym ludziom z klubu „Do Przodu”. Dwa lata temu uzyskując grant celowy z LCIF udało nam się wspólnie wyposażyć nowoczesną pracownię komputerową dla tych młodych ludzi.  Życzę drogim Lionom z Concordii, aby nieustannie podtrzymywali wysoki poziom działalności społecznej, podejmowali ciekawe i pożyteczne inicjatywy oraz podtrzymywali łączące ich więzy przyjaźni.

Maria Sterczewska
LC Poznań Pro Futuro