Jesteś tutaj: Home » Działalność Klubu » Pozyskiwanie funduszy » Działalność » życie klubowe
Tradycyjnie jak co roku spotkaliśmy się na Andrzejkach, organizowanych od 1995 roku przez LC Poznań Pro Futuro. Cztery lata temu dołączyli do nas członkowie męskiego klub LC Poznań Concordia. 21... więcej
21/11/2015
29 listopada 2013 r. odbył się uroczysty Bal Andrzejkowy. Ponownie organizatorami były dwa poznańskie kluby, żeński LC Poznań Pro Futuro oraz męski LC Poznań Concordia. W gościnnych... więcej
29/11/2013

25-lecie Klubu

25 maja 2018 r. wzięłam udział w jubileuszu XXV-lecia Lions Club Poznań Concordia. Uroczystość odbyła się w plenerze w ogrodzie Rezydencji Soleil w podpoznańskim Strzeszynie, a obecnych była większość członków aktywnego w środowisku poznańskim Klubu.

Prezydent Lion Maciej Królikowski przedstawił historię Klubu, obecni mieli okazję obejrzeć wzruszającą prezentację zdjęć z całego XXV-lecia. W roku 2004 Klub Poznań Concordia zdobył jakże zaszczytny tytuł najlepszego klubu Lions w Okręgu. Przez klika lat LC Poznań Concordia wspólnie z moim klubem LC Poznań Pro Futuro podejmowały wspólne akcje, organizując bale andrzejkowe, z których dochód w całości przekazywany był niewidomym młodym ludziom z klubu „Do Przodu”. Dwa lata temu uzyskując grant celowy z LCIF udało nam się wspólnie wyposażyć nowoczesną pracownię komputerową dla tych młodych ludzi.  Życzę drogim Lionom z Concordii, aby nieustannie podtrzymywali wysoki poziom działalności społecznej, podejmowali ciekawe i pożyteczne inicjatywy oraz podtrzymywali łączące ich więzy przyjaźni.

Maria Sterczewska
LC Poznań Pro Futuro
Gubernator Okręgu 121 Polska kadencji 2017/2018

15-lecie Klubu

W 2008 roku minęło 15 lat działalności LC Poznań Concordia. Z tej okazji członkowie Klubu wraz z żonami spotkali się na uroczystej kolacji w Hotelu "Meridian" w Poznaniu.
Spośród tych, którzy przed laty zakładali Klub, dziś Lionami jest 6 Kolegów. Uhonorowani oni zostali jubileuszowym upominkiem z wygrawerowanym logo Klubu. Wieczór upłynął na wspominaniu wspólnie  zrealizowanych przedsięwzięć na rzecz potrzebujących, kontaktach z Lionami w całej Polsce i zagranicą.

Wyróżnienie Czesława Przedpełskiego